Tým - HAIRPORT PRAGUE
21710
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21710,qode-social-login-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

Tým

Tým, který stojí za Hairport Prague
team_image
BARBER

Lukáš V.

Lukáš začal stříhat, když mu bylo 16 let. V té době tvořil tzv.``panelákové`` střihy...asi před rokem mu nabídl známý, uznávaný barber, že ho naučí nejnovější trendy a střihy, tak se do toho s nadšením pustil! Být barber pro Lukáše není jen práce, ale také životní styl s tím spojený. Mezi Lukášovi záliby určitě patří i auta a zimní sporty (hlavně snowboarding).
Pokud vás Lukáš zaujal, rezervujte si u něj svůj gate. On se na Vás bude vždy s úsměvem těšit.

team_image
BARBER

Filip N.

Filip patří mezi neskutečné dříče. Od malička se věnuje Kickboxu, ve kterém dosáhl nespočet ocenění. Jednoho dne se ale zranil a zatoužil se naučit i jiným dovednostem, které ho budou naplňovat. Sám dlouho navštěvoval barber shop a toto řemeslo jej tak učarovalo, že se rozhodl vyučit opravdovým barberem. Pokud máte ke sportu blízko, tak si Filipa zcela jistě zamilujete. Navíc Filip žil rok v Austrálii, mluví anglicky a rád poznává nové lidi.

team_image
BARBER

David S.

Davida od malička bavily všemožné kreativní činnosti. Když přišlo na volbu, jakou střední školu studovat, vybral si obor kadeřník, protože věřil, že zde bude moct svoji kreativitu využít naplno. A i se tak stalo, práce kadeřníka ho nesmírně baví. David je navíc velmi komunikativní a rád poznává nové lidi.

team_image
BARBER

David N.

David studuje SOU obor kadeřník v Karlíně. Od malička se věnoval sportu, zejména basketbalu, který hrál 5 let. Jednoho dne, když přišla otázka, kam dále jít po studiu ZŠ, volba Davida byla jasná. Studovat obor kadeřník. Tato práce ho nejen baví, ale i naplňuje. U každého klienta se vždy snaží, aby byl jeho účes perfektní a dle jeho představ.

team_image
BARBER

Michal M.

team_image
BARBER

Petr Z.

HLEDÁME PILOTY

Pokud jsi kreativní, pečlivý, máš přirozený projev a komunikace s lidmi ti jde na jedničku, tak se za námi zastav v barberu a my ti ukážeme, jak skvělou práci v dnešní době můžeš mít.

Těšíme se na tebe.

Kontaktuj nás!