Tým - HAIRPORT PRAGUE
21710
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21710,qode-social-login-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

Tým

Tým, který stojí za Hairport Prague
team_image
BARBER

Michal M.

team_image
BARBER

Kuba N.

Je nám ctí představit nového člena posádky Kubu, který není žádným nováčkem, ale ostříleným profesionálem ve svém oboru. Jako barber pracuje již několik let a má své věrné gentlemany. Pokud byste však Kubu chtěli poznat - vyzkoušet i vy, tak si na vás čas rád udělá. Přejeme Kubovi, ať se mu u nás líbí.

team_image
BARBER

David S.

Davida od malička bavily všemožné kreativní činnosti. Když přišlo na volbu, jakou střední školu studovat, vybral si obor kadeřník, protože věřil, že zde bude moct svoji kreativitu využít naplno. A i se tak stalo, práce kadeřníka ho nesmírně baví. David je navíc velmi komunikativní a rád poznává nové lidi. Po první návštěvě u Davida budete natolik spokojeni, že další návštěvy budete chtít rezervovat pouze k němu.

team_image
VEDOUCÍ RECEPCE

Jana V.

Janča je naše sluníčko. Svoji práci dělá svědomitě a s láskou. Baví ji pozávat nové a stále zákazníky. Dříve pracovala pro korporát, ale po letech tvrdé dřiny a skoro žádného ocenění z dobře provedené práce, se rozhodla vydat cestou, která ji více naplňuje a přináší radost. V našem týmu je už přes rok.

team_image
RECEPČNÍ

Darina

Darina je naše nová posila. Darina studuje Obchodní akademii v Praze a jelikož je velmi šikovná a samostatná, tak si u nás přivydělává po škole na své koníčky, které ji obohacují život. Je radost ji u nás mít. Jde na ni vidět, že svoji práci dělá ráda a s láskou.

team_image
RECEPČNÍ

Maruška

Maruška ja další šikovná usměvavá slečna, která u nás vypomáhá za recepcí. Studuje gymnázium v Praze a ve svým volným čase chodí k nám na výpomoc. Marušku baví Pole dance, kterému se věnuje již několikátým rokem. Práce u nás ji baví, jelikož poznává nové tváře a setkává se s věrnými našimi klienty.

HLEDÁME PILOTY

Pokud jsi kreativní, pečlivý, máš přirozený projev a komunikace s lidmi ti jde na jedničku, tak se za námi zastav v barberu a my ti ukážeme, jak skvělou práci v dnešní době můžeš mít.

Těšíme se na tebe.

Kontaktuj nás!