Tým - HAIRPORT PRAGUE
21710
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21710,qode-social-login-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

Tým

Tým, který stojí za Hairport Prague
team_image
BARBER

Honza Č.

Honza zvaný Čenda je dalším pilotem v našem týmu. Práce barbera je pro něj zároveň i koníčkem, ve kterém se chce neustále zdokonalovat, jelikož se touží stát profesionálním barberem, který jednou bude rád předávat své letité zkušenosti dalším nadšencům jako je on sám. Čenda má vystudováno v oboru a pochází z Č. Budějovic, kde ho kamarádi nazývají garážovým barberem:)

team_image
BARBER

Michal R.

team_image
BARBER

Johny

team_image
BARBER

BUDEŠ TO TY?

team_image
BARBER

BUDEŠ TO TY?

team_image
BARBER

BUDEŠ TO TY?

team_image
VEDOUCÍ RECEPCE

Jana V.

Janča je naše sluníčko. Svoji práci dělá svědomitě a s láskou. Baví ji poznávat nové a stále zákazníky. Dříve pracovala pro korporát, ale po letech tvrdé dřiny a skoro žádného ocenění z dobře provedené práce, se rozhodla vydat cestou, která ji více naplňuje a přináší radost. V našem týmu je už přes rok.

team_image
RECEPČNÍ

Darina

Darina studuje Obchodní akademii v Praze a jelikož je velmi šikovná, komunikativní a samostatná, tak si u nás přivydělává po škole na své koníčky, které ji obohacují život. Je radost ji u nás mít. Jde na ni vidět, že svoji práci dělá ráda a s láskou. Mluví skvěle rusky a anglicky.

team_image
RECEPČNÍ

Pavlína

Pavlína je nová posila v týmu. Pracuje dlouhá léta jako účetní pro korporátní společnost. Pavlínu k nám přivedla naše Janča, která ji i u nás zaučovala. Pavlína se velmi rychle učí, jde vidět, že v sobě má správný dril, navíc je komunikativní, přátelská a samostatná. U nás začala pracovat na základě toho, že k nám chodila za Jančou na kafíčko. Tak se ji u nás zalíbilo, že projevila zájem být součástí týmu! A na to jsme nemohli říct ne:) Pavlínko vítej u nás!

HLEDÁME PILOTY

Pokud jsi kreativní, pečlivý, máš přirozený projev a komunikace s lidmi ti jde na jedničku, tak se za námi zastav v barberu a my ti ukážeme, jak skvělou práci v dnešní době můžeš mít.

Těšíme se na tebe.

Kontaktuj nás!