Tým - HAIRPORT PRAGUE
21710
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21710,qode-social-login-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

Tým

Tým, který stojí za Hairport Prague
team_image
BARBER

Kuba N.

Je nám ctí představit dalšího člena posádky Kubu, který je ostříleným profesionálem ve svém oboru. Jako barber pracuje již několik let a má své věrné gentlemany. Pokud byste však Kubu chtěli poznat - vyzkoušet i vy, tak si na vás čas rád udělá. Přejeme Kubovi, ať se mu u nás skvěle lítá.

team_image
BARBER

Ben D.

Ben je s námi od října a přiletěl k nám z Tunisu. Benovi je necelých 30 let a barbrovské řemeslo je jeho životním snem a koníčkem. Ben mluví arabsky, anglicky, francouzsky a česky. Ve svíém volném čase se věnuje rodině, sportu a gastronomii. Ben je velmi přátelský, komunikativní a rád poznává nové tváře. Přijďte se s ním seznámit.

team_image
BARBER

Honza Č.

team_image
BARBER

BUDEŠ TO TY?

team_image
BARBER

BUDEŠ TO TY?

team_image
BARBER

BUDEŠ TO TY?

team_image
VEDOUCÍ RECEPCE

Jana V.

Janča je naše sluníčko. Svoji práci dělá svědomitě a s láskou. Baví ji poznávat nové a stále zákazníky. Dříve pracovala pro korporát, ale po letech tvrdé dřiny a skoro žádného ocenění z dobře provedené práce, se rozhodla vydat cestou, která ji více naplňuje a přináší radost. V našem týmu je už přes rok.

team_image
RECEPČNÍ

Darina

Darina je nová posila v týmu. Studuje Obchodní akademii v Praze a jelikož je velmi šikovná a samostatná, tak si u nás přivydělává po škole na své koníčky, které ji obohacují život. Je radost ji u nás mít. Jde na ni vidět, že svoji práci dělá ráda a s láskou.

team_image
RECEPČNÍ

Maruška

Maruška ja šikovná usměvavá slečna, která u nás vypomáhá na recepci. Studuje gymnázium v Praze a ve svým volným čase chodí k nám na výpomoc. Marušku baví Pole dance, kterému se věnuje již několikátým rokem.

HLEDÁME PILOTY

Pokud jsi kreativní, pečlivý, máš přirozený projev a komunikace s lidmi ti jde na jedničku, tak se za námi zastav v barberu a my ti ukážeme, jak skvělou práci v dnešní době můžeš mít.

Těšíme se na tebe.

Kontaktuj nás!