PŘÍBĚH HAIRPORT - HAIRPORT PRAGUE
18859
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18859,qode-social-login-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

PŘÍBĚH HAIRPORT

Příběh barber HAIRPORT PRAGUE se začal psát v roce 2016.

První kapitola

Příběh barber HAIRPORT PRAGUE se začal psát v roce 2016, kdy Michal od svého svědka Honzy obdržel předsvatební zážitek.

Michal tak poprvé v den před svojí svatbou navštívil BARBERSHOP.

V barberu: Zadání bylo stručné: Zítra se žením a potřebuji, abych se cítil skvěle a své budoucí ženě se líbil.

Dáme to? … ticho … úsměv… nebojte, to dám … úsměv

Hodinka uběhla, Michal se na sebe podíval do zrcadla a uviděl o 5–10 let mladšího fešáka.

Zhodnoceno následovně: Dobrá práce, myslím, že jsem na zítřek skvěle připraven☺.

Ve dveřích se loučil se slovy: „Pokud se budu líbit mé nastávající, uvidíte mě tu brzy zas.“…

Co myslíte, vrátil se Michal do barbershopu? Michal se do měsíce skutečně vrátil a opět byl spokojen s dokonalou prací svého barbera. Následovalo (XY) pravidelných návštěv, které vždy splnily očekávání.

Druhá kapitola

Jednoho dne Michal musel navštívit jiného barbera, jelikož delší dobu pobýval v jiném městě. Jaká byla návštěva? Služba stejná, cena stejná, prostředí stejné, ale výsledek a přístup zcela odlišný. V tu chvíli si Michal uvědomil hodnoty svého barbera. V krátkosti: způsob komunikace, osobní přístup, vztah, atmosféra a ruce, které přesně ví, co a jak vytvářejí… tato harmonie byla přesně tím, co Michala přesvědčilo opět se vrátit ke svému barberovi a nedělat již žádné další kompromisy.

Třetí kapitola

Tato zkušenost přivedla Michala na myšlenku otevřít společně se ženou svůj vlastní barbershop. Již delší dobu oba dva toužili vytvořit místo, které bude dělat radost druhým, zejména jejich přátelům, lidem okolo nich a všem ostatním, kteří budou pravidelně využívat jejich služeb.

Čtvrtá kapitola

Zadání si dali nelehké: místo, které bude viditelné, netradiční, jedinečné, frekventované a snadno přístupné (autem, MHD, na motorce, na kole a pěšky).

V průběhu jednoho roku se jim skutečně podařilo najít skvělý prostor a začít tvořit svůj příběh na který se tak dlouho těšili.

Pátá kapitola

Prioritou bylo vytvořit silný tým, který si vás bude hýčkat, bude vaším dobrým rádcem a bude vám schopen poskytnout to, co potřebujete a po čem toužíte.

Dovolte mi, abych vám tento pár představil:

team_image

MICHAL

Po více než 20 letech ve vedoucích pozicích v korporátu a středně velkých společnostech zatoužil se osamostatnit a být svým vlastním pánem. Michal společně s architektem a stavbyvedoucím ladil veškeré věci okolo HairportPrague před jeho otevřením a nepřestává ladit až do teď.

team_image

ALICE

Dlouholeté a cenné zkušenosti ve vedoucí pozici v oblasti prodeje a marketingu se zaměřením na služby klientům. Svoji práci dělá srdcem a s přesvědčením o dobrém výsledku. Těší ji, když může i maličkostí lidem vytvořit úsměv na rtech.

Šestá kapitola

Rekonstrukce prostor byla velmi náročná. Představu o designu prostor měli jasnou, stavební firmu domluvenou, ale netušili, že jim málem zlomí vaz (než otevřou) veškerá legislativa s tím spojená.

      Nakonec se jim to po necelém roce povedlo a slavnostně otevřeli v květnu 2018.

Sedmá kapitola

Po více jak 2 letech provozu se rozhodli služby rozšířit, jelikož se chtěli zásadně odlišit od ostatních barbershopů.

Cílem bylo vytvořit koncept., který tu ještě není!

A proto se spojili s gentlemanem, který miluje prosecco a má více jak 7 let zkušeností v tomto oboru. Po vzájemné domluvě se tak od února 2020 barbershop rozšířil i o specializovanou prodejnu PROSECCO SHOP, která disponuje tisícovkou lahví s více než 140 druhy.

Osmá kapitola

Život v barberu HAIRPORT PRG… Věříme, že vás tento příběh zaujal.

Michal a Alice budou potěšeni, pokud je navštívíte a zůstanete jejich věrnými gentlemany, přáteli a budete tak společně vytvářet další příběhy.

 

Tímto vás u nás vítáme a těšíme se na společné chvíle,

 

HAIRPORT PRG