PŘÍBĚH HAIRPORT - HAIRPORT PRAGUE
18859
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18859,qode-social-login-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

PŘÍBĚH HAIRPORT

Příběh barber HAIRPORT PRAGUE se začal psát v roce 2016.

První kapitola

Příběh barber HAIRPORT PRAGUE se začal psát v roce 2016, kdy Michal od svého svědka Honzy obdržel předsvatební zážitek.

Michal tak poprvé v den před svojí svatbou navštívil BARBERSHOP.

V barberu: „Jmenuji se Michal, jmenuji se také Michal.“☺

Zadání bylo stručné: Zítra se žením a potřebuji, abych se cítil skvěle a své budoucí ženě se líbil.

Dáme to? … ticho … úsměv… nebojte, to dám … úsměv

Hodinka uběhla, Michal se na sebe podíval do zrcadla a uviděl o 5–10 let mladšího fešáka.

Zhodnoceno následovně: Dobrá práce, myslím, že jsem na zítřek skvěle připraven☺.

Ve dveřích se loučil se slovy: „Pokud se budu líbit mé nastávající, uvidíte mě tu brzy zas.“…

Co myslíte, vrátil se Michal za Michalem? Michal se do měsíce skutečně vrátil a opět byl spokojen s dokonalou prací Michala. Následovalo (XY) pravidelných návštěv, které vždy splnily očekávání.

Druhá kapitola

Jednoho dne Michal musel navštívit jiného barbera, jelikož delší dobu pobýval v jiném městě. Jaká byla návštěva? Služba stejná, cena stejná, prostředí stejné, ale výsledek a přístup zcela odlišný. V tu chvíli si Michal uvědomil hodnoty svého barbera. V krátkosti: Způsob komunikace, osobní přístup, vztah, atmosféra a ruce, které přesně ví, co a jak vytvářejí… tato harmonie byla přesně tím, co Michala přesvědčilo opět se k Michalovi vrátit a nedělat již žádné další kompromisy.

Třetí kapitola

V průběhu 12 měsíců seděl Michal u Michala na křesle a bavili se o tom, co se u nich nového odehrálo. Michal-barber se mimochodem zmínil, že by rád v budoucnu i on sám otevřel svůj vlastní BARBERSHOP.

Čtvrtá kapitola

(Stále v průběhu 12 měsíců) Seděl Michal u Michala na křesle a Michal Michalovi-barberovi navrhl spolupráci… a od této chvíle se začíná psát náš první rok… plácli jsme si a založili společnost…

Pátá kapitola

Prioritou bylo vytvořit silný tým, který si vás bude hýčkat, bude vaším dobrým rádcem a bude vám schopen poskytnout to, co potřebujete a po čem toužíte. Dovolte, abychom se vám představili:

team_image

MICHAL

Po více než 20 letech ve vedoucích pozicích v korporátu a středně velkých společnostech zatoužil se osamostatnit a být svým vlastním pánem. Michal společně s architektem a stavbyvedoucím ladil veškeré věci okolo HairportPrague před jeho otevřením a nepřestává ladit až do teď.

team_image

ALICE

Dlouholeté a cenné zkušenosti ve vedoucí pozici v oblasti prodeje a marketingu se zaměřením na služby klientům. Svoji práci dělá srdcem a s přesvědčením o dobrém výsledku. Těší ji, když může i maličkostí lidem vytvořit úsměv na rtech.

team_image

MICHAL (Barber)

Mistr svého řemesla, který svoji práci dělá s láskou a velkým citem. Michalovou předností je technika, smysl pro detail a preciznost. I přes dlouholeté zkušenosti se nepřestává ve své profesi zdokonalovat a dělat svoji práci s pokorou a vděkem za každého gentlemana.

Šestá kapitola

Naším hlavním cílem bylo najít pro vás vhodné místo, kde se bude odehrávat náš společný příběh. Zadání jsme si dali nelehké: místo, které bude viditelné, frekventované a snadno přístupné (autem, MHD, na motorce, na kole a pěšky).

Adresa je vám nyní již známá☺. Věříme, že se vám taky líbí☺.

 

CÍL 2, Styl a design našich prostor, které budou odlišné a budou mít svoji autentičnost.

 

CÍL 3, Splnění všech legislativních procesů a právních předpisů.

 

Velké DÍKY tak patří těmto lidem, bez kterých bychom svůj sen nebyli schopni zrealizovat:

 

VĚRA K. & JANA P. – majitelky domu

MICHAL MOTYČKA – architekt, umělec

MGR. KRISTÝNA VONDRÁČKOVÁ (ADVOKÁT) – právní kancelář, poradenství

RADEK H. – grafik, kamarád a výborný kreativec

Sedmá kapitola

Život v barberu HAIRPORT PRG… Věříme, že vás náš příběh zaujal a budeme potěšeni, pokud nás navštívíte a zůstanete našimi věrnými gentlemany, přáteli a budeme tak společně vytvářet další příběhy.

 

Tímto vás u nás vítáme a těšíme se na společné chvíle,

 

HAIRPORT PRG