CENÍK - HAIRPORT PRAGUE
20273
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20273,qode-social-login-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

CENÍK

Nabídka našich služeb.
Ať letíte poprvé nebo létáte pravidelně, vždy se snažíme myslet na vaše potřeby.

Přileťte do svého cíle upraveni. Pokud letíte na jednání, do kanceláře, na snídani, oběd či večeři nebo si jen chcete užít dobrodružství, tak jste s námi na správné palubě. Postaráme se, abyste vždy do cíle přistáli s perfektně upraveným vzhledem a skvělým pocitem. Jen prosím dodržte svůj včasný příchod, a to 10 min před svým letem, tolerance max. 5 min zpoždění, a my už dosáhneme správného efektu.

Nyní si již REZERVUJTE svoji oblíbenou TŘÍDU, následně GATE, nastupte na palubu, pohodlně se usaďte/opřete a užijte si svůj zvolený let.

 

FIRST CLASS

PŘEDPLATNÉ na 1 ROK / interval 1x měsíčně – zvolený GATE 6, 8 -11
ZDARMA: 1x voucher na produkty z doplňkového prodeje v hodnotě 500,- Kč dle vlastního výběru.
V ceně letenky je voda, káva a sklenice vína nebo něčeho ostřejšího při každém letu.


BUSINESS CLASS

PŘEDPLATNÉ na 1/2 ROKU / interval 1x měsíčně – zvolený GATE 6, 8 -11
ZDARMA: 1x voucher na produkty z doplňkového prodeje v hodnotě 300,- Kč dle vlastního výběru.
V ceně letenky je voda, káva.

 

ECONOMY CLASS

PŘEDPLATNÉ na 1 LET – zvolený GATE 1 – 16

Každý náš GATE je vybaven vodou s citrusy či bylinkou.

 

Rádi vám také nabídneme další dobroty z našeho palubního menu.

 

SBÍREJTE MÍLE – u nás se vyplatí létat častěji.
Při 10. letu obdržíte od pilota zdarma dle vlastního výběru 1x drink z palubního menu.

 

team_image
390,-

GATE 1 - Střih strojkem(30 min)

(konzultace, střih strojkem, úprava obočí a zaholení kontur, opálení ušních chloupků, mytí a masáž hlavy, foukání, styling, kolínská dle výběru)

team_image
390,-

GATE 2 - ÚPRAVA VOUSŮ(30 MIN)

(konzultace, úprava vousů, zaholení kontur, ošetření pleti, kolínská dle výběru)

team_image
390,-

GATE 3 - DĚTSKÝ STŘIH(30 MIN)

(od 3 do 12 let)

team_image
590,-

GATE 4 - KLASICKÉ STŘÍHÁNÍ(30 MIN)

(konzultace, střih strojkem, úprava obočí a zaholení kontur, opálení ušních chloupků, mytí a masáž hlavy, foukání, styling, kolínská dle výběru)

team_image
590,-

GATE 5 - HOLENÍ BŘITVOU/HOT TOWEL (30 MIN)

(konzultace, napaření vousů horkým ručníkem, holení břitvou, ošetření pleti, kolínská dle výběru)

team_image
750,-

GATE 6 - STŘIH STROJKEM, ÚPRAVA VOUSŮ (60 MIN)

(konzultace, úprava vousů, zaholení kontur, ošetření pleti, kolínská dle výběru)

team_image
850,-

GATE 7 - STŘIH DLOUHÝCH VLASŮ (45 MIN)

(konzultace, střih, úprava obočí a zaholení kontur, opálení ušních chloupků, mytí a masáž hlavy, foukání, styling, kolínská dle výběru)

team_image
950,-

GATE 8 - KLASICKÉ STŘÍHÁNÍ, ÚPRAVA VOUSŮ (60 MIN)

(konzultace, střih, úprava obočí a zaholení kontur, opálení ušních chloupků, úprava vousů a kontur, ošetření pleti, mytí a masáž hlavy, foukání, styling, kolínská dle výběru)

team_image
990,-

GATE 9 - KLASICKÉ STŘÍHÁNÍ, HOLENÍ BŘITVOU (60 MIN)

(konzultace, střih, úprava obočí a zaholení kontur, opálení ušních chloupků, mytí a masáž hlavy, foukání, styling, napaření vousů horkým ručníkem, holení břitvou, ošetření pleti, kolínská dle výběru)

team_image
1300,-

GATE 10 – OTEC & SYN – DĚDA & VNUK (60 MIN)

(konzultace, úprava gentlemanů dle přání - dítě do 12ti let)

team_image
1990,-

GATE 11 - PRAVIDELNÁ ÚDRŽBA (60 MIN + 30 MIN + 30 MIN + 30 MIN)

(měsíční péče obsahuje 1x kompletní střih & holení břitvou, 3x úprava střihu & vousů. Pravidelnou údržbu aktivujete prvním letem a další lety jsou ihned rezervované po týdnu)

team_image
2000,-

GATE 12 – ŽENICH A SVĚDEK (60 MIN)

(konzultace, úprava gentlemanů dle přání + 1x drink/os. dle vlastního výběru /káva, alkohol)

team_image
950,-

GATE 13 - 2v1 PEDIKÚRA & MANIKÚRA

(péče obsahuje desifenkci, prvotní anamnéza stavu nohou a rukou, úprava tvaru a délky nehtů, ošetření nehtových kůžiček, leštění nehtů, olejíček, neinvazivní ošetření plosek nohou (např. odstranění zrohovatělé kůže, otlaků, ošetření prasklin…), ošetření nohou a rukou jemnou masáží přípravky na nohy a ruce)

team_image
600,-

GATE 14 - PEDIKÚRA

(péče obsahuje desifenkci, prvotní anamnéza stavu nohou, úprava tvaru a délky nehtů, ošetření nehtových kůžiček, neinvazivní ošetření plosek nohou (např. odstranění zrohovatělé kůže, otlaků, ošetření prasklin…), ošetření nohou jemnou masáží přípravky na nohy)

team_image
400,-

GATE 15 - MANIKÚRA

(péče obsahuje desifenkci, úpravu tvaru a délky nehtů, ošetření nehtových kůžiček, leštění nehtů, olejíček, ošetření rukou jemnou masáží přípravky na ruce)

team_image
400,-

GATE 16 - PARAFÍNOVÁ LÁZEŇ RUKOU

(parafínová lázeň kombinuje zdravotní i estetické účinky. Stačí 30 minut a dostavuje se vysoký a okamžitý kosmetický efekt – pokožka je sametově hebká.
Termoterapie je jednou z nejstarších přírodních terapií)

NEPŘEHLÉDNĚTE!

 

VĚNUJTE PROSÍM POZORNOST

Palubní vstupenky lze zakoupit jak přes náš SKY eshop, tak vyzvednout osobně v našem barberu. Pokud si je budete přát zaslat poštou, nabízíme možnost dobírky. Účtujeme 90 Kč za poštovné, balné a dopravu. Ceny za služby jsou již uvedeny včetně 21% DPH a jsou platné od 10. 5. 2018. Každá naše palubní vstupenka má od vystavení platnost 6 měsíců. Vstupenka je cenina, při jejíž ztrátě není možná kompenzace. V barberu HAIRPORT PRG přijímáme pouze originální palubní vstupenky, hotovost a platební karty. Vstupenky nelze kombinovat a je možné je uplatnit pouze předem před namarkováním. Prodej v rámci SKY e-shop je účtován v režimu EET. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

ZRUŠENÍ A PŘEBUKOVÁNÍ LETU BEZ KOMPLIKACÍ

Palubní vstupenka propadne za předpokladu, že nám včas nesdělíte změnu své rezervace. Abychom předešli těmto nepříjemnostem, sdělte nám prosím včas změnu ve svém harmonogramu (min. 24 hodin předem).

VČASNÝ CHECK-IN

Dodržte prosím svůj včasný příchod (min. 10 minut) před svým letem, tolerance max. 5 min zpoždění. Pokud tak neučiníte, vaše palubní vstupenka propadá a je již neplatná. Pochopte, nemůžeme dalšího gentlemana, který čeká na svůj objednaný let, ochudit o jeho čas a skvělý let.

Děkujeme za pochopení!